Skip to main content
Ranking firm kominkowych we Wrocławiu

Top 10 firm kominkowych we Wrocławiu

Kominki to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Współcześnie kominek zaczyna odgrywać rolę swoistego serca domu, przy którym spotykają się jego mieszkańcy, by porozmawiać o mijającym dniu. To również idealne tło dla romantycznych spotkań tylko we dwoje. Którym firmom warto zaufać, by móc cieszyć się najwyższą jakością pracy? Stworzyliśmy ranking 10 firm kominkowych we Wrocławiu, by nieco ułatwić podjęcie tej istotnej decyzji.

Kominki Lexus Andrzej Słoninka – Wrocław

Kominki Lexus Andrzej Słoninka to firma, która przez ponad 10 lat obecności na rynku, zgromadziła wystarczająco dużo wiedzy i doświadczenia, by móc zaoferować swoim klientom najwyższej jakości usługi. Obejmują one m.in. darmowy pomiar kominka i kosztorys inwestycji. Firma ceniona jest również za fachowe doradztwo, rzetelność i terminowość, a także wysoką precyzję wykonania kolejnych zleceń. Pod adresem Jelenia 56, 54-242 Wrocław (tel. 607 671 150) tworzone są kominki, które uzupełniają styl domu i wpisują się w każdą aranżację. Wystarczy odwiedzić stronę sloninka.pl, by przekonać się jak pasja, wiedza i doświadczenie, przekuwają się na ostateczny efekt pracy.

Firma wielobranżowa STEC

Firma STEC, miesząca się pod adresem Wejherowska 27, 54-239 Wrocław (tel. 695 994 990) już od 1998 r. oferuje swoim klientom usługę budowy i projektowania kominków, które doceniło już wielu zadowolonych odbiorców, a ich grono nieustannie się poszerza. Do dyspozycji pracowników oddany został własny transport towarowy i osobowy oraz rozbudowana sieć kontaktów ze sprawdzonymi producentami i hurtowniami.

KOMINEX Tadeusz Jaremko

Pod adresem al. Gen. Józefa Hallera 3, 53-319 Wrocław działa firma KOMINEX Tadeusz Jaremko (tel. 71 361 64 55). Już od ponad 30 lat oferuje ona swoim klientom wszystkie rodzaje kominków, od tradycyjnych, przez rustykalne, aż po nowoczesne. Klienci otrzymują tutaj indywidualny projekt, wraz z jego wizualizacją, a w końcu również wykonanie, zgodnie z najwyższymi standardami.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KOMBUD

Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Karmelkowa 41, 52-319 Wrocław (tel. 509 400 294). To właśnie tutaj świadczone są profesjonalne usługi doradztwa i projektowania kominków, które następnie montowane są w domach klientów. Firma poszerzyła również swoją działalność o wykonywanie różnego rodzaju elementów, powstających z kamieni naturalnych.

P.P.H.U. Stone-Service Artur Tomkowiak

Firma, miesząca się pod adresem Oleśnicka 6, 50-320 Wrocław (tel. 607 315 266), buduje swoją pozycję na rynku kominkowym i kamieniarskim już od 20 lat. Jej klienci mogą więc liczyć na wysokiej jakości usługi i fachową pomoc, świadczoną na każdym etapie współpracy. Dużym atutem jest tutaj zespół doświadczonych fachowców, którzy swoją rzetelnością, wiedzą merytoryczną i terminowością zbudowali sukces marki.

Kominki E-KOM

Firma, mieszcząca się pod adresem ul. Wałbrzyska 4, 52-314 Wrocław (te. 605 455 717) już od 2005 r. zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, a w końcu montażem różnego rodzaju kominków. Powstają one z wytrzymałych materiałów od najlepszych producentów. Tutaj klienci mogą liczyć również na realistyczną wizualizację, fachowe doradztwo oraz profesjonalny montaż, zgodnie z obowiązującym w kraju prawem budowlanym.

Kominkowo.pl

Kominkowo.pl to prawdziwi specjaliści od tworzenia indywidualnych rozwiązań. Kompleksowa obsługa obejmuje również profesjonalny montaż i serwis. Fachowcy z firmy Kominkowo.pl, której siedziba mieści się przy ul. Krakowskiej 182, 52-015 Wrocław (tel. 71 781 58 00), doceniani są przede wszystkim za umiejętności praktyczne, rzetelnie wykonywane zlecenia i wsparcie merytoryczne w trakcie realizacji projektu.

Kominki CZECZIL

To firma z ogromnym doświadczeniem i jeszcze większym potencjałem. Nic dziwnego, bo sukces marki budowany jest tutaj już od 1988 r. Aktualna siedziba mieści się pod adresem ul. Zaporoska 39 c, 53-519 Wrocław (tel. 693 341 551). Klienci podkreślają przede wszystkim dbałość o szczegóły i wysoką jakość wykonania oraz bogate zaplecze techniczne, umożliwiające szybką, a zarazem w pełni profesjonalną realizację zleceń.

Kominki LUX

Specjaliści z firmy Kominki LUX mają już za sobą realizację ponad 800 indywidualnych zleceń, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Już od ponad 15 lat firma świadczy swoje usługi pod adresem Sułowska 40, 51-180 Wrocław (tel. 698 879 519). Nic dziwnego, że nazwa marki na stałe wpisała się w świadomość mieszkańców miasta, jako symbol najwyższych standardów i gwarancja satysfakcji z wykonanej pracy.

JAKAR Kamień w Twoim Domu

JAKAR to wrocławski zakład kamieniarski. Tworzone tutaj kominki wpisują się w subtelne elegancje tradycyjnych salonów oraz w nowoczesne aranżacje. To flagowy produkt firmy, docenianej przez coraz więcej osób, ceniących sobie styl, klasę i ponadczasowe piękno kamienia. Wystarczy przyjechać pod adres ul. Starachowicka 42 c, 54-512 Wrocław lub zadzwonić pod nr 664 437 573, by uzyskać więcej informacji na temat realizowanych tutaj zleceń.

Dodaj komentarz