Przenośny koncentrator tlenu – wynajem

Koncentrator tlenu jest specjalistycznym sprzętem medycznym stosowanym głównie w leczeniu chorób dróg oddechowych, ale nie tylko. Jego działanie polega na dostarczaniu do organizmu zwiększonej zawartości tlenu. Wykoncentratory tlenuróżniamy dwa rodzaje sprzętu: stacjonarny i przenośny, które występują w różnych cenach. Możemy go kupić lub wynająć. Szczególnie poszukiwane są aktualnie przenośne koncentratory tlenu, które pozwalają na przeprowadzenie terapii i zapewniają pacjentowi stały dostęp do tlenu w warunkach domowych. Koncentrator tlenu jest w szczególności stosowany w leczeniu chorób układu oddechowego, w tym astmy czy bezdechu sennego, ale również chorób krążenia. Przenośne koncentratory tlenu stają się coraz bardziej popularne wśród sportowców czy w kosmetologii.


Aktualnie przenośne koncentratory tlenu są sprzętem bezpiecznym nie tylko dla pacjenta czy osoby z niego korzystającej w znaczeniu medycznym, ale także odpowiadają certyfikatom bezpieczeństwa, jeśli chodzi o ryzyko wybuchu pożaru w razie wycieku tlenu.

Wybór koncentratoru tlenu

Wybierając koncentrator tlenu na pewno należy zastanowić się nad jego jakością. Ważna jest też żywotność baterii, gdyż od tego zależy jak długo będziemy mogli korzystać z urządzenia. Nie bez znaczenia jest również opieka techniczno-serwisowa, chociaż sama obsługa sprzętu nie jest skomplikowana. Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na koncentrator tlenu w wyższej cenie lub potrzebujemy koncentratora tylko na określony czas, powinniśmy wziąć pod uwagę wynajem sprzętu medycznego. Firmy wychodzą na przeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów.

Wypożyczalnie sprzętu medycznego

Wypożyczalnie działają obecnie na terenie całej Polski a wynajem sprzętu medycznego następuje na okresy dogodne dla klienta. Rozwiązania w tym względzie są coraz bardziej elastyczne. Przenośne koncentratory tlenu nie ograniczają naszej mobilności. wypożyczalnia sprzętu medycznegoMożemy korzystać z takiego sprzętu nie tylko w domu, ale także podczas spaceru, w trakcie wyjazdu czy wykonywania codziennych obowiązków. Wynajem sprzętu medycznego jest zatem bardzo dobrą alternatywą dla wielu osób i cieszy się coraz większą popularnością.
Zdrowie, wygoda, bezpieczeństwo, zadowolenie klientów – nowoczesny koncentrator tlenu wynajęty w sprawdzonej firmie daje możliwość leczenia i korzystania z życia bez ograniczeń.

koncentrator tlenu, przenośne koncentratory tlenu, wynajem sprzętu medycznego

Komentarz

  • bukieciarniabazylia.pl

    Artykuł zachęcił mnie do poszukania wypożyczalni, ktora oferuje wynajem sprzetu medycznego. I tak, kilka miesiecy temu wypozyczylam z wypozyczalni Patronus koncentrator tlenu dla babci. Szukalam czegos z czym bedzie mogla spacerowac i podrozowac pociagiem. Polecono mi Airsep Focus https://patronus-med.pl/airsep-focus/ i byl to doskonały wybór! Koncentrator podaje tlen w sposób pulsacyjny a uruchamiany zostaje automatycznie po wykryciu wdechu. Jest bardzo lekki, bo waży niecały kilogram i jest zasilany przy użyciu zewnętrznych akumulatorów. Babcia dużo spaceruje i korzysta z aktywności na świeżym powietrzu, cały czas podpięta do tlenu. Super rozwiązanie!

Dodaj komentarz